EUCR-N Result Service
en_GB.utf8 fi_FI.utf8
   New user?

Saturday    Sunday    All

Saturday

Sat 20.8.2016 Siltamäki

Open Pool A
12:30 Field 1 Salaspils WT - Aurora 14 - 11  Game play
12:30 Field 2 Otso - Helsinki Ultimate 15 - 10
15:30 Field 1 Aurora - Otso 9 - 11
15:30 Field 5 Helsinki Ultimate - Salaspils WT 7 - 12  Game play
18:30 Field 2 Salaspils WT - Otso 15 - 14
18:30 Field 5 Helsinki Ultimate - Aurora 12 - 14  Game play
Open Pool B
11:00 Field 1 Sokol - KFUM Örebro Frisbee 15 - 12  Game play
11:00 Field 2 PirU - Ventspils Frisbee Club 12 - 13  Game play
14:00 Field 1 Dolgorukiye Moscow - Sokol 10 - 13  Game play
14:00 Field 2 KFUM Örebro Frisbee - Ventspils Frisbee Club 13 - 11  Game play
17:00 Field 1 PirU - Dolgorukiye Moscow 14 - 13  Game play
17:00 Field 2 Ventspils Frisbee Club - Sokol 12 - 15  Game play
19:30 Field 1 KFUM Örebro Frisbee - PirU 15 - 13  Game play
Women Pool A
11:00 Field 3 Atletico - Helsinki Ultimate Women 15 - 10  Game play
11:00 Field 5 Brilliance - Cosmic Girls 9 - 13  Game play
14:00 Field 3 Atletico - Brilliance 15 - 11  Game play
14:00 Field 4 Cosmic Girls - Helsinki Ultimate Women 12 - 8  Game play
17:00 Field 3 Cosmic Girls - Atletico 15 - 12  Game play
17:00 Field 4 Helsinki Ultimate Women - Brilliance 8 - 12  Game play
Mixed Pool A
11:00 Field 4 SeE6 - Disquitos 15 - 4  Game play
12:30 Field 5 Sexy Legs - Pick Up 15 - 4  Game play
15:30 Field 3 Disquitos - Sexy Legs 7 - 11  Game play
15:30 Field 4 Pick Up - SeE6 2 - 15  Game play
18:30 Field 3 Sexy Legs - SeE6 11 - 15  Game play
18:30 Field 4 Disquitos - Pick Up 15 - 7  Game play

Sunday

Sun 21.8.2016 Siltamäki

Open Pool B
08:00 Field 1 Ventspils Frisbee Club - Dolgorukiye Moscow 9 - 15  Game play
10:45 Field 2 Dolgorukiye Moscow - KFUM Örebro Frisbee 11 - 12  Game play
10:45 Field 4 Sokol - PirU 11 - 13  Game play
Open Playoffs 1.-4.
13:45 Field 2 Salaspils WT - KFUM Örebro Frisbee 15 - 5  Game play
13:45 Field 3 Sokol - Otso 9 - 15
Open Playoffs 1.-4. Finals
16:30 Field 1 Salaspils WT - Otso 12 - 15
16:30 Field 2 KFUM Örebro Frisbee - Sokol 7 - 10  Game play
Open Playoffs 5.-9.
13:45 Field 4 Aurora - Dolgorukiye Moscow 15 - 8  Game play
13:45 Field 5 PirU - Helsinki Ultimate 8 - 14  Game play
Open Playoffs 5.-9. Finals
16:30 Field 3 Aurora - Helsinki Ultimate 15 - 6  Game play
16:30 Field 4 Dolgorukiye Moscow - Ventspils Frisbee Club 15 - 0
Women Playoffs 1.-4.
09:15 Field 2 Cosmic Girls - Helsinki Ultimate Women 14 - 6  Game play
09:15 Field 5 Atletico - Brilliance 9 - 12  Game play
Women Playoffs 1.-4. Finals
12:15 Field 5 Helsinki Ultimate Women - Atletico 11 - 10  Game play
13:45 Field 1 Cosmic Girls - Brilliance 10 - 14  Game play
Mixed Playoffs 1.-4.
09:15 Field 3 SeE6 - Pick Up 15 - 2  Game play
09:15 Field 4 Sexy Legs - Disquitos 15 - 9  Game play
Mixed Playoffs 1.-4. Finals
12:15 Field 1 SeE6 - Sexy Legs 15 - 9  Game play
12:15 Field 3 Pick Up - Disquitos 9 - 15  Game play

Timezone: Europe/Helsinki. Local time: 21.6.2018 11:46


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version