Palaa kohteeseen Pelaaminen

Juniorit

Liitokiekkoliiton juniorijaosto:

juniorijaosto(at)liitokiekkoliitto.fi

Ultimate.fi/liitto/juniorijaosto >>

Aktiivista junioritoimintaa Suomen ultimateseuroissa:

Helsinki

Liitokiekkoseura Team ry
Susanna Surakka: susanna.surakka(at)gmail.com

Espoo

Atletico (vain tytöt)
Henna-Kaisa Räsänen: henna_kaisa_rasanen(at)hotmail.com

Espoo Ultimate Club
Aki Vehtari: aki.vehtari(at)gmail.com

Jyväskylä

JyLi
Teemu Ritvanen: Teemu.Ritvanen(at)gmail.com, 050-301 7048

Lahti

Lahti Ultimate Club
Kia Autio: kia.autio(at)hotmail.com

Lempäälä

Lempäälän Kisa
Juho Pulakka: juho.pulakka(at)iki.fi

Sipoo

Sipoo Odd Stars
Tatu Kokkonen: tatu.kokkonen(at)gmail.com

Tampere

UFO
Sonja Perttula: sonja.perttula(at)gmail.com

Toijala

Toijala Ultimate
Paul Brown: frozenzia(at)gmail.com, 040 540 3340

Turku

Turku Terror
Jutta Wuolamo: jwuolamo(at)hotmail.fi

Vaasa

Vaasa Saints
Kirsi Pietilä: kirsi_pietila@hotmail.com

Vantaa

UFBG
Jukka Ruuskanen: jukka.ruuskanen(at)ufbg.net

Vihti

ViRHe (Vihdin rennot heittelijät)
Valtteri Kuuranne valtteri.kuuranne(at)gmail.com

 

Vastaa

Your email address will not be published.

Jotta kommentointi onnistuisi vain ihmisiltä eikä roboteilta, vastaa oheiseen kysymykseen ennen lähettämistä.

Liitokiekolla pelattava joukkuelaji on nimeltään u....e?